Email tester (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Development
it: Sviluppo

en: Subject
it: Oggetto

en: Language
it: Lingua

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: The e-mail address %mail is not valid.
it: L'indirizzo e-mail %mail non è valido.
