Embedded Media Field (6.x-1.25) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Flickr API Key
id: Kunci API Flickr

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Locale
id: Lokal

en: New Zealand
id: Selandia Baru

en: Color
id: Warna

en: Duration
id: Durasi

en: Germany
id: Jerman

en: Canada
id: Kanada

en: France
id: Perancis

en: Italy
id: Italia

en: Mexico
id: Meksiko

en: Spain
id: Spanyol

en: United Kingdom
id: Inggris

en: United States
id: Amerika Serikat

en: Source
id: Sumber
