Embedded Media Field (6.x-1.27) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Flickr API Key
he: מפתח API עבור פליקר

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Font
he: גופן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Notes
he: הערות

en: Upload
he: העלאה

en: file
he: קובץ

en: Locale
he: תרגום

en: Flickr
he: פליקר

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: New Zealand
he: ניו-זילנד

en: Color
he: צבע

en: Provider
he: ספק

en: Duration
he: משך

en: Germany
he: גרמניה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Canada
he: קנדה

en: France
he: צרפת

en: Italy
he: איטליה

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Spain
he: ספרד

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: Source
he: מקור

en: Feature
he: תכונה

en: Replace
he: החלפה

en: Picasa
he: פיקסה

en: profile
he: פרופיל משתמש

en: Video
he: וידאו

en: Alternate text
he: טקסט חלופי

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: @preset image
he: תמונת @preset

en: @preset image linked to node
he: תמונת @preset מקושרת לפריט תוכן

en: @preset file path
he: נתיב קובץ @preset

en: @preset URL
he: כתובת URL של @preset

en: Web
he: אינטרנט

en: YouTube
he: יוטיוב

en: MySpace
he: מייספייס

en: No link
he: אין קישור

en: Vimeo
he: וימאו

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: Font Color
he: צבע גופן
