Embedded Media Field (6.x-1.27) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Upload
az: Yükləmə

en: file
az: fayl

en: Locale
az: Yerli

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: New Zealand
az: Yeni Zelandiya

en: Color
az: Rəng

en: Provider
az: Provayder

en: Duration
az: Müddət

en: Germany
az: Almaniya

en: Australia
az: Avstraliya

en: Canada
az: Kanada

en: France
az: Fransa

en: Italy
az: İtaliya

en: Mexico
az: Meksika

en: Spain
az: İspaniya

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Source
az: Mənbə

en: Alternate text
az: Alternativ mətn

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: No link
az: Link yoxdur

en: Thumbnail width
az: Miniatür eni

en: Thumbnail height
az: Miniatür hündürlüyü

en: Media settings
az: Media parametrləri

en: Custom URL
az: Fərdi URL

en: Provider name
az: Provayder adı
