Embedded Media Field (6.x-1.27) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Flickr API Key
lt: Flickr API raktas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Notes
lt: Pastabos

en: Upload
lt: Įkelti

en: file
lt: failas

en: Locale
lt: Lokalė

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: New Zealand
lt: Naujoji zelandija

en: Color
lt: Spalva

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Duration
lt: Laikas

en: Germany
lt: Vokietija

en: Australia
lt: Australija

en: Canada
lt: Kanada

en: France
lt: Prancūzija

en: Italy
lt: Italija

en: Mexico
lt: Meksika

en: Spain
lt: Ispanija

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Source
lt: Šaltinis

en: profile
lt: profilis

en: Enable custom alternate text
lt: Įjungti savitą alternatyvų tekstą

en: Enable custom title text
lt: Įjungti savitą pavadinimo tekstą

en: Alternate text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: @preset image
lt: @preset vaizdas

en: @preset image linked to node
lt: @preset vaizdas susietas su mazgu

en: @preset file path
lt: @preset failo kelias

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
lt: Įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti %file failo į %destination.

en: Maximum resolution for Images
lt: Maksimali Vaizdo rezoliucija

en: Cell Phone
lt: Mobilus telefonas

en: The selected file %name could not be saved.
lt: Pasirinkto failo %name neįmanoma išsaugoti.
