Embedded Media Field (6.x-2.6) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Font Size
fa: انداره فونت

en: Font
fa: فونت

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Audio
fa: صوتی

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Upload
fa: بارگذاری

en: file
fa: فایل

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: General
fa: عمومی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Duration
fa: مدت

en: Link to content
fa: پیوند به محتوا

en: Google
fa: گوگل

en: profile
fa: نمایه

en: Video
fa: ویدیو

en: Image path
fa: مسیر تصویر

en: Alternate text
fa: متن جایگزین

en: No link
fa: بدون پیوند

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
fa: یک خطای غیرقابل‌ترمیم رخ داد. فایل بارگذاری‌شده احتمالا از حداکثر حجم فایل مورد پشتیبانی این سرور (@size) فراتر رفته است.
