Embedded Media Field (6.x-2.6) - en to gl translation catalogue (111 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: Preview
gl: Vista previa

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Font
gl: Fonte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Notes
gl: Notas

en: Upload
gl: Subir

en: file
gl: ficheiro

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: General
gl: Xeral

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Provider
gl: Proveedor

en: Duration
gl: Duración

en: Link to content
gl: Ligazón ao contido

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: Replace
gl: Reemplazar

en: profile
gl: perfil

en: Embedded Video
gl: Video embebido

en: Style Settings
gl: Configuración do Estilo

en: Video duration
gl: Duración do video

en: Image path
gl: Ruta da imaxe

en: Enable custom alternate text
gl: Activar o texto alternativo personalizado

en: Enable custom title text
gl: Activar o texto de título personalizado

en: Alternate text
gl: Texto alternativo

en: Sorry, you need to install flash to see this content.
gl: Disculpa, pero precisas instalar flash para ver este contido.

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: RSS Attachment
gl: Anexo ao RSS

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
gl: Error ao subir. Non se pode mover o ficheiro %file ao destino %destination.

en: Embed Code
gl: Código embebido

en: Maximum resolution for Images
gl: Resolución máxima para as imaxes

en: Supported
gl: Soportado

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Full screen mode
gl: Modo a pantalla completa

en: Videos
gl: Vídeos

en: Thumbnail width
gl: Ancho da miniatura

en: Thumbnail height
gl: Altura da miniatura

en: Preview Video
gl: Vista previa do video

en: Image Thumbnail
gl: Miniatura da Imaxe

en: See video
gl: Ver video

en: Video Preview Settings
gl: Configuración da vista previa do video

en: The width of the thumbnail. It defaults to @width.
gl: A anchura da miniatura. De maneira predefinida é @width.

en: The height of the thumbnail. It defaults to @height.
gl: A altura da miniatura. De maneira predefinida é @height.

en: Default thumbnail path
gl: Ruta predefinida da miniatura

en: "Thumbnail width" must be a positive integer.
gl: "Ancho da miniatura" debe ser un enteiro positivo.

en: "Thumbnail height" must be a positive integer.
gl: "Alto da miniatura" debe ser un enteiro positivo.

en: Embedded Media Field configuration
gl: Configuration de Embedded Media Field

en: Use SWFObject
gl: Usar SWFObject

en: SWFObject location
gl: Localización do SWFObject

en: Providers
gl: Proveedores

en: @provider configuration
gl: Configuración de @provider

en: Supported features
gl: Funcionalidades soportadas

en: Allow content from %provider
gl: Permitir contido de %provider

en: Providers Supported
gl: Proveedores Soportados

en: Enter the URL or Embed Code here. The embedded third party content will be parsed and displayed appropriately from this.
gl: Introduce a URL ou o código embebido aqui. O contido de terceiras partes embebido será interpretado e amosarase dunha maneira adecuada.

en: The following services are provided: !urls
gl: Permitense os seguintes servizos: !urls

en: Embedded Audio
gl: Audio embebido

en: Audio Preview Settings
gl: Axustes da previa do audio

en: Audio preview width
gl: Anchura da vista previe do audio

en: Audio width
gl: Ancho do audio

en: Allow custom thumbnails for this field
gl: Permitir miniaturas personalizadas para este campo

en: Custom thumbnail label
gl: Etiqueta da miniatura personalizada

en: Custom thumbnail description
gl: Descrición da miniatura personalizada

en: The thumbnail was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels
gl: Cambiouse o tamaño da imaxe para que coincida coa resolución máxima admitida, de %resolution píxeles

en: Allows custom thumbnails for Embedded Media Fields.
gl: Permite miniaturas personalizadas nos Campos de Medios Incorporados

en: The following settings configure content with any fields controlled by Embedded Image Field.
gl: a

en: Full Size Image
gl: Imaxe a tamaño completo

en: Preview Size Image
gl: Tamaño da vista previa da imaxe

en: Link to provider
gl: Ligazón ao proveedor

en: Image Preview Settings
gl: Configuración da vista previa da imaxe

en: Image preview width
gl: Anchura da vista previa da imaxe

en: Image preview height
gl: Altura da vista previa da imaxe

en: Font Color
gl: Cor da Fonte

en: The selected file %name could not be saved.
gl: O ficheiro seleccionado %name non pode ser gardado.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
gl: Ocorreu un erro irrecuperable. Probablemente o arquivo subido superou o tamaño máximo de arquivo (@size) que este servidos soporta.

en: Reload data
gl: Recargar datos

en: See audio
gl: Ver audio

en: Embedded Image
gl: Imaxe embebida

en: Embed inline
gl: Embeber en liña

en: Filename:
gl: Nome de ficheiro:

en: Custom thumbnail
gl: Miniatura personalizada

en: New upload
gl: Nova carga

en: Thumbnail title
gl: Título da miniatura

en: Use JW FLV Media Player
gl: Usar JW FLV Media Player

en: Link to original video
gl: Ligazón ao video orixinal

en: URL to original video
gl: URL ao video orixinal

en: JW FLV Media Player options
gl: Opcións do JW FLV Media Player

en: FLV Media Player Profile
gl: Perfil de JW FLV Media Player

en:  - Provider
gl:  - Proveedor

en:  - Duration
gl:  - Duración

en: Importing duration.
gl: Duración da importación.

en: Duration (mm:ss)
gl: Duración (mm:ss)

en: Duration (seconds)
gl: Duración (segundos)

en: Provider name
gl: Nome do proveedor

en: Internal provider name
gl: Nome interno do proveedor

en: URL to provider
gl: URL ao proveedor

en: Link to original media
gl: Ligazón ao medio orixinal

en: URL to original media
gl: URL ao medio orixinal

en: Preview Settings
gl: Configuración da Vista Previa

en: Preview width
gl: Anchura da vista previa

en: Preview height
gl: Altura da vista previa

en: Comment Settings
gl: Configuración dos Comentarios

en: Example.com
gl: Exemplo.com
