Embedded Media Field (6.x-2.6) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: Default
ur: طے شدہ

en: file
ur: فائل

en: Provider
ur: سہولت کار
