Embedded Media Field (6.x-2.7) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Upload
ne: अपलोड

en: file
ne: फ़ाइल

en: Media
ne: मिडिया

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
