Emma Block (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: Group ID
ar: معرف مجموعة

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي
