Emma Block (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė
