Email Newsletters (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Text
az: Mətn

en: Roles
az: Rollar
