Email Newsletters (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Subject
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Text
id: Teks

en: Roles
id: Peran

en: text
id: teks

en: Track
id: Telusuri

en: Newsletter
id: Kabar berlangganan
