Email Newsletters (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Text
ur: متن
