Email Newsletters (6.x-2.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Subject
it: Oggetto

en: Cancel
it: Annulla

en: Subscribe
it: Registrati

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Format
it: Formato

en: Text
it: Testo

en: Roles
it: Ruoli

en: text
it: testo

en: Track
it: Traccia
