Email Newsletters (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका
