Environment Indicator (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: إدارة

en: Position
ar: الوضع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Text to display
ar: النص للعرض
