Environment Indicator (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Position
az: Vəzifə
