E-Publish (6.x-1.12) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: weight
ml: കനം

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Type
ml: തരം

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Number
ml: അക്കം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
