E-Publish (6.x-1.12) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Filter
ne: फिल्टर

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Topic
ne: विषय

en: not published
ne: प्रकासित नभएको
