E-Publish (6.x-1.13) - en to ar translation catalogue (46 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Type
ar: النوع

en: disabled
ar: معطَّل

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: default
ar: المبدئي

en: Number
ar: رقم

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Display
ar: العرض

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Filter
ar: انتقاء

en: Vocabulary
ar: معجم

en: No posts available.
ar: لا مواضيع متاحة.

en: By
ar: بواسطة

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: published
ar: منشور

en: Topic
ar: المناقشة

en: Add section
ar: اضافة قسم

en: edit
ar: حرر

en: not published
ar: غير منشور

en: by
ar: كتبه

en: Add Section
ar: إضافة قسم

en: URL path settings
ar: إعدادات المسار
