E-Publish (6.x-1.13) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Filter
sr: Филтрирај
