Exercise Planner (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Image
ru: Изображение

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Vocabularies
ru: Словари

en: Notes
ru: Примечания

en: All
ru: Все

en: Logo
ru: Логотип

en: Filter
ru: Фильтр

en: Details
ru: Подробности

en: Amount
ru: Сумма

en: Week
ru: Неделя

en: Start
ru: Начало

en: Close
ru: Закрыть

en: Topic
ru: Тема форума

en: Move down
ru: Ниже

en: Move up
ru: Выше

en: Illustration
ru: Иллюстрация

en: Finish
ru: Готово

en: Tip
ru: Примечание
