Exercise Planner (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (32 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Seguente

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: Image
it: Immagine

en: Save
it: Salva

en: Help
it: Aiuto

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Add
it: Aggiungi

en: View
it: Visualizza

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: Notes
it: Note

en: All
it: Tutti

en: Filter
it: Filtra

en: Details
it: Dettagli

en: Amount
it: Importo

en: Week
it: Settimana

en: Start
it: Inizio

en: Close
it: Chiudi

en: Topic
it: Argomento

en: Finish
it: Termina

en: How it works
it: Come funziona
