Exercise Planner (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Notes
lt: Pastabos

en: All
lt: Visi

en: Logo
lt: Logotipas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Details
lt: Išsamiai

en: Amount
lt: Suma

en: Week
lt: Savaitė

en: Start
lt: Pradžia

en: Close
lt: Uždaryti

en: Topic
lt: Tema

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn
