Exercise Planner (6.x-2.0-rc2) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Logo
hy: Լոգո

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Week
hy: Շաբաթ

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր
