Exercise Planner (6.x-2.0-rc2) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Name
nl: Naam

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Insert
nl: Invoegen

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Notes
nl: Notities

en: All
nl: Alle

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: OK
nl: Ok

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Close
nl: Sluiten

en: Print
nl: Afdrukken

en: Choose
nl: Maak een keuze

en: What
nl: Wat

en: How
nl: Hoe

en: Library
nl: Bibliotheek
