Exercise Planner (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Name
fa: نام

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: All
fa: همه

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Logo
fa: آرم

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: OK
fa: موافقت

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Close
fa: بستن

en: Print
fa: چاپ
