Exercise Planner (6.x-2.0) - en to te translation catalogue (35 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: All
te: అన్నీ

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Logo
te: చిహ్నం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: OK
te: సరే

en: Week
te: వారం

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్

en: Close
te: మూసివేయి
