Exercise Planner (6.x-2.1) - en to de translation catalogue (42 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Download
de: Herunterladen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Date
de: Datum

en: Back
de: Zurück

en: Save
de: Speichern

en: Help
de: Hilfe

en: Insert
de: Einfügen

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Vocabularies
de: Vokabulare

en: Notes
de: Hinweise

en: All
de: Alle

en: Date format
de: Datumsformat

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Week
de: Woche

en: January
de: Januar

en: February
de: Februar

en: March
de: März

en: May
de: Mai

en: June
de: Juni

en: July
de: Juli

en: October
de: Oktober

en: December
de: Dezember

en: Enable javascript
de: Javascript aktivierten

en: Close
de: Schließen

en: Print
de: Drucken

en: Invalid image
de: Ungültiges Bild

en: Choose
de: Auswählen

en: Node identifier.
de: Beitrags-ID.

en: Tip
de: Tipp

en: What
de: Was

en: Library
de: Bibliothek

en: Objective
de: Ziel

en: Week start
de: Wochenbeginn

en: Not logged in
de: Nicht angemeldet
