Exercise Planner (6.x-2.2) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Insert
he: הוספה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Notes
he: הערות

en: All
he: הכל

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Logo
he: לוגו

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Week
he: שבוע

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Close
he: סגירה

en: Print
he: הדפסה

en: Library
he: ספריה
