Exercise Planner (6.x-2.2) - en to id translation catalogue (34 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Download
id: Unduh

en: Edit
id: Sunting

en: Date
id: Tanggal

en: Name
id: Nama

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Help
id: Bantuan

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: All
id: Semua

en: Date format
id: Format tanggal

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Week
id: Pekan

en: January
id: Januari

en: February
id: Februari

en: March
id: Maret

en: May
id: Mei

en: June
id: Juni

en: July
id: Juli

en: August
id: Agustus

en: October
id: Oktober

en: November
id: Nopember

en: December
id: Desember

en: Close
id: Tutup

en: Print
id: Cetak

en: Library
id: Pustaka
