Exercise Planner (6.x-2.3) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Insert
ar: أدرج

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Notes
ar: ملحوظات

en: All
ar: الكل

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Logo
ar: الشعار

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: OK
ar: موافق

en: Week
ar: بالأسبوع

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Close
ar: إغلاق

en: Print
ar: الطباعة
