Facet API (6.x-3.0-beta2) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: weight
lt: svoris

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Text
lt: Tekstas

en: Search keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Count
lt: Skaičius

en: item
lt: elementas

en: items
lt: elementai

en: Range
lt: Diapazonas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Save and edit
lt: Iššsaugoti ir tęsti redagavimą

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Operator
lt: Operatorius

en: Order
lt: Tvarka

en: Position
lt: Pozicija

en: Pattern
lt: Šablonas

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Blocks
lt: Blokai

en: <None>
lt: -Joks-

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: Post date
lt: Įrašo data

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: Weight for @title
lt: @title svoris
