Fancy Login (6.x-1.4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Create a new user account.
id: Buat akun pengguna baru.

en: Request new password via e-mail.
id: Minta sandi baru lewat email.

en: Username
id: Nama pengguna

en: Login
id: Masuk

en: Password
id: Sandi

en: Display
id: Tampilan

en: Log in
id: Masuk

en: Request new password
id: Lupa sandi

en: Create new account
id: Buat akun baru

en: Loading
id: Memuat
