Fancy Login (6.x-1.7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Login
sr: Пријављивање

en: Password
sr: Лозинка

en: Log in
sr: Пријави се

en: Create new account
sr: Направи нови налог
