FAQ_Ask (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Category
ar: التصنيف

en: Options
ar: الخيارات

en: Question
ar: السؤال

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Notifications
ar: الإشعارات
