FAQ_Ask (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Category
it: Categoria

en: Configuration has been updated.
it: La configurazione è stata aggiornata.

en: Options
it: Opzioni

en: Question
it: Domanda

en: more...
it: altro...

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Notifications
it: Notifiche
