FAQ_Ask (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Category
ro: Categorie

en: Options
ro: Opţiuni

en: Question
ro: Întrebare

en: more...
ro: mai multe...

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Notifications
ro: Notificări
