Fast Gallery (6.x-2.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Hierarchy
ar: التدرج

en: Name
ar: الاسم

en: Other
ar: آخر

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Random
ar: عشوائي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Update mode
ar: نمط التحديث
