Fast Gallery (6.x-2.3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Hierarchy
fa: سلسله مراتب

en: Name
fa: نام

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Gallery
fa: گالری

en: Lightbox2
fa: جعبه نور ۲

en: Other
fa: ساير

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Random
fa: تصادفی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Manual
fa: دستی

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Update mode
fa: شیوه به‌روز‌رسانی
