Fast Gallery (6.x-2.3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Hierarchy
id: Hierarki

en: Name
id: Nama

en: Other
id: Lainnya

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Random
id: Acak

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Manual
id: Petunjuk

en: Permissions
id: Izin

en: Automatic
id: Otomatis

en: Update mode
id: Modus update
