Fast Gallery (6.x-5.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: <none>
fa: <هیچ>

en: Random image
fa: تصاویر تصادفی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Image title
fa: عنوان تصویر
