Fast Gallery (6.x-5.4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Random image
ar: صورة عشوائية

en: next
ar: التالي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Image title
ar: عنوان الصورة
