Facebook social plugins integration (6.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Comments
az: Şərhlər

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Small
az: Balaca

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: standard
az: standart

en: Domain
az: Domen

en: Color
az: Rəng
