Facebook social plugins integration (6.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Comments
lt: Komentarai

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Font
lt: Šriftas

en: Small
lt: Mažas

en: type
lt: tipas

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: standard
lt: standartinis

en: Domain
lt: Domenas

en: Color
lt: Spalva

en: description
lt: aprašymas

en: large
lt: didelis

en: Preset
lt: Numatyta

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: Create a block
lt: Sukurti bloką
