Facebook social plugins integration (6.x-2.0-beta4) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Comments
ar: التعليقات

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Small
ar: صغير

en: URL
ar: العنوان URL

en: Teaser
ar: موجز

en: type
ar: النوع

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: standard
ar: معيار

en: Domain
ar: النطاق

en: Color
ar: اللون

en: large
ar: كبير

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق
