Facebook OAuth (FBOAuth) (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Save
ru: Сохранить

en: Notes
ru: Примечания

en: Location
ru: Место

en: Locale
ru: Язык

en: Events
ru: Мероприятия

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Full name
ru: Полное имя

en: Birthday
ru: День рождения

en: Your e-mail
ru: Ваш E-Mail

en: Posts
ru: Сообщения

en: Website
ru: Вебсайт

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Biography
ru: Биография

en: Interests
ru: Интересы

en: Activities
ru: Мероприятия

en: Videos
ru: Видео

en: Verified
ru: Проверено

en: Your location
ru: Ваше местоположение

en: Your groups
ru: Ваши Группы
