Facebook OAuth (FBOAuth) (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Save
pt: Guardar

en: Notes
pt: Anotações

en: Location
pt: Localização

en: Locale
pt: Localização

en: Photos
pt: Fotos

en: Events
pt: Eventos

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Full name
pt: Nome completo

en: Gender
pt: Sexo

en: Birthday
pt: Aniversário

en: Your e-mail
pt: O seu correio electrónico

en: Posts
pt: Mensagens

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: Interests
pt: Interesses

en: Activities
pt: Atividades

en: Your location
pt: A sua localização

en: Your groups
pt: Os seus grupos
