Facebook OAuth (FBOAuth) (6.x-1.4) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Save
ro: Salvare

en: Notes
ro: Note

en: Location
ro: Locaţia

en: Events
ro: Evenimente

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Full name
ro: Numele complet

en: Birthday
ro: Data nașterii

en: Your e-mail
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: Posts
ro: Articole

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ro: Utilizatorul %namen nu a fost activat, sau are accesul interzis.

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Activities
ro: Activități
